LED E27 lamp - A60 - 7W - Multi voltage: AC85-265V
​ 11,99
SKU
MP012779
  • 700 Lumen
  • 4000 Kelvin
  • Multi voltage: AC85-265V
Nieuw
Gegevens
De meest unieke eigenschap van deze multi voltage E27 LED lamp is zijn compatibiliteit met een breed scala aan spanningen. In tegenstelling tot traditionele LED lampen die gebonden zijn aan een specifieke spanning (bijv. 12V, 24V of 230V), kan deze multi voltage lamp werken op wisselspanningen van 85V tot 265V. Dat maakt de lamp geschikt voor toepassingen met wisselende of afwijkende spanningen zoals noodverlichting.
De E27 lamp is helaas niet dimbaar, maar dat maakt hem niet minder nuttig.
Koop deze LED E27 lamp en bespaar maar liefst 32 euro per jaar!
Meer informatie
Meer informatie
SKU MP012779
EAN: 8718885470062
Merk QUALEDY®
Energieverbruik (W) 7
Fitting E27
Aansluitspanning (V) 85-265
Powerfactor 0,90
Lichtopbrengst (Lm) 700 Lumen
Lichtrendement (Lm/W) 100 Lumen per Watt
Kleurtemperatuur (K) 4000
Lichtkleur Wit
Kleurechtheid (CRI/Ra) 82
Stralingshoek (°) 360°
Aantal LEDs 1 SMD LED
Afmetingen Ø60 x 110 mm
Diameter (mm) 60
Hoogte (mm) 110
Levensduur (uur) 30000
Schakelcycli circa 25.000 keer
Dimbaar Nee
Bedrijfstemperatuur (°C) -20°C ~ 40°C